Premiéra 1 ze 120

Včera proběhla premiéra prvního autorského představení Divadla Prkno, pod které se podepsel Víťa Jakubec jako autor scénáře a režisér.

Představení se hrálo ve velkém sále kulturního domu ve Veverské Bítýšce a to i s diváky za oponou na jevišti. Nutno říct, že v tuto roční dobu byla teplota v sále shodná s teplotou venkovní, mně se subjektivně zdálo, že venku bylo snad i tepleji. Proto byl pro diváky připraven již tradiční svařák, abychom je nemuseli po představení odmrazovat ze židlí.

Představení začalo o dvacet minut později, protože se čekalo na režisérovu sestru s rodinou, ale pak už probíhalo vše podle Víťových představ – tedy to alespoň tvrdil po představení 😉 K žádným větším výpadkům textu, které by měly za následek rozpad tempa hry nedošlo, což těší především mně, který jsem měl s výpadky největší problémy. Dokonce jsem ani nedostal žádný ze svých záchvatů kašle, kterými jsem trpěl těsně předtím, když jsem se celou páteční generálkou v podstatě prokašlal. Tréma asi způsobila své a kašel se zalekl a utekl. Sice jsem měl děsně sucho v ústech a mluvil jsem hodně „na sílu“, ale hlavně že to bylo bez kašle…

Diváky, doufáme, představení oslovilo a potěšilo by nás, kdyby se svými pocity podělili v komentářích.

Komentáře

Posted in Nezařazené