Jarní veselice 2008

která proběhla pod záštitou divadla PRKNO v sobotu 5.4. 2008 v Kulturním domě ve Veverské Bítýšce.

*Jarka:*
Opravdu jsem si to užila. Hlavně to, že jsme byli zase ta veliká banda divadelních nadšenců, co si dokážou udělat legraci sema ze sebe. I když jsem musela odejít uspávat, stálo to za to. Nemluvě o několika pochvalách, které mi hlásili účastníci plesu v následujících dnech – byli moc spokojení a těší se na další veselici (Jareček slíbil, že zase za rok). Tož jen tak dál.

*Saskia:*
Díky své graviditě jsem si Prkeňácký ples užívala jako divák… Bylo příjemné sledovat své kolegy a kolegyně v akci. Také na mě padla malá nostalgie, protože jsem se tak trochu s Prknem loučila. Jak už všichni jistě víte, koncem roku se s Milanem vracíme do Zlína. Ale do té doby ještě stihnu festival, snad i nějakou tu premiéru a samozřejmě křtiny!!!
PS: Helán je Bůh…

*Honza Ř:*
Pěkný první Prkňácký ples plný převážně překvapivě plněných plánů a prasáren povšechně. Prima pijatyka, parádní přespání. Prostě Prkno. Paráda… Příště prosím podobně.

*Honza Ch:*
V první řadě bych rád poděkoval za krásný večer Verunce, se kterou jsem si opakovaně výborně zatančil. V druhé řadě děkuji i ostatním ženám a dívkám se kterými jsem si rovněž zatančil výborně, ale přeci jen méně, než s Veronikou. Poděkování patří samozřejmě i Pavlovi a jeho kapele za výbornou šou. Chci rovněž poděkovat dramaturgovi za zkrácení divadelního programu, myslím, že to bylo ku prospěchu celé akce. A na závěr poděkování pro organizační výbor v čele s Jarkem a divákům za příjemnou atmosféru 🙂

*Veronika:*
Veselice by se dala shrnou několika superlativy, ale to by nebyl asi Honzík Ch. moc nadšenej!
Pro mě osobně to bylo po delší době moc příjemné zapojení se do dění v Prkně. Taky jsem z toho byla ze začátku pěkně nervózní (tedy víc při zkoušení, při kterém se nás na 16 hodinu sešlo pár, než večer, kdy se jelo na ostro)…..to už jsem posílená panákem a Panadolem na hlavu (díky Peťo) věděla, že to dobře dopadne.
A tak se i stalo. Nemalou mírou k tomu přispěla kapela Pavla Helána a obzvlášť zpěvák Michal (23.let) dohnal nejednu vdanou paničku k slzám!!!
Do sálu jsem nahnala celou svoji rodinu a v pauzách jsem vyzvídala jejich reakce a při té příležitosti jsem se nachomýtla k jednomu rozhovoru dvou starších paní, která mě rozesmála. Jedna říká druhé: „Hele, musíme pohnout, dokud hrají, vo přestávce tam bude zase to Prkno…“
U mých drahých rodičů měl největší úspěch sněhulák a naše lehké ženy s Jaruškou. Sice mě vyčetli, že nebyla žádná protekce u tomboly, ale já jsem si z tomboly něco domů přinesla. Pořádnej opar, příště se teda rozhodně nelíbu!! A ještě teď dost závidím Barči tu nádhernou kytku, co vyhráli!!
No prostě to byla paráda, skvěle jsem si zatančila a veselili jsme se zhruba do půl čtvrté. Pak jsem ulovila své tři dušičky, které jsem udolala svým neodbytným mailem Ubytování možné (přišel 21x) a veselili jsme se ještě v domečku zeleném!
Už teď se těším na veselici č. 2! Děkuji Vám všem!

Další ohlasy budu přidávat, jak mi budou přicházet.

Komentáře

Posted in Nezařazené