Festival Na prknech 2021

Program


pátek 16. 9. 2021

20:00 Gedeonův uzel | divadlo Prkno

Komorní drama dvou žen, které se svou stavbou a spletitostí myšlenek spíše podobá Gordickému uzlu – nabízí otázky, které se vás bezprostředně týkají, nabízí i odpovědi, ale musíte se rozhodnout, které jsou správné.
Dnes a denně proplouváme ve svých hodnotách, které se jiným zdají směšné a když se zčistajasna stane, že tyto hodnoty zmizí, tak přijdete s jednoduchou otázkou: „Co se kurva stalo…?“


sobota 17. 9. 2021

15:00 Z pohádky do pohádky | divadlo Prkno

Akční pohádková komedie o Ježibabě z Perníkové chaloupky, která ve snaze chytit Jeníčka a Mařenku proběhne několik pohádek…

17:00 Kocourek mořeplavec | divadlo Strom

Říká se, že pýcha předchází pád. A u malého kocourka Mydlifouska to platilo doslova. Ale nebojte, všechno skončí dobře a kocourek navíc zažije pravé námořní dobrodružství. Bude se plavit na lodi, objevovat pustý ostrov a nakonec najde i krásu obyčejných věcí kolem sebe. Pohádka je určena pro děti od 3 do 8 let.

20:00 Televarieté aneb Ein Kessel Buntes pro 21. století | divadelní soubor AMADIS

Srdečně vás zveme na Ein Kessel Buntes pro 21. století. Uvidíte, co jste už určitě viděli. Uslyšíte, co jste už určitě slyšeli. A pobavíte se tak, jak jste se bavívali, když jste ještě na Silvestra nechodili odpalovat rakety do ulic, ale seděli doma přikovaní k jednomu ze dvou kanálů Československé socialistické televize.


neděle 18. 9. 2021

15:00 Tygříkovo štěstí | divadlo NAVLNCE

Malý tygřík Timbo uteče před zlým kouzelníkem, prožije své velké dobrodružství v pralese, překoná jeho nebezpečné nástrahy a spolu se svou maminkou najde v pralese kamarády i svůj domov.
Interaktivní maňásková pohádka pro celou rodinu.

17:00 Malý princ | divadlo Já to jsem

„Rád bych Vám vyprávěl o Malém princi. Dosud nikdy jsem tu příhodu nikomu nevyprávěl. A dnes je tomu jistě již šest let, co můj přítel odešel s beránkem. Snažím-li se to tu vše dopodrobna popsat, dělám to proto, abych na něj nezapomněl. Je smutné zapomenout na přítele. A mohu se stát jednou takovým jako dospělí, kteří se už nezajímají o nic jiného než o číslice.”
Divadlo jednoho herce, který na starém kočárku, s pomocí loutek a hudby, vypráví o svém setkání s Malým princem.
Pohádka je určena pro děti od 5 let.