Boleradice – krásná jarní přehlídka

Ráno začalo v 5 hodin. Dost šílené pro někoho jako jsem já. Cesta do Bítýšky ve sváteční den a tak brzo ráno je vždy krasná a v pohodě. Ještě jsem pomalu spal. Připojil jsem vozik, který máme půjčený asi 3 měsíce od Fordíka. U KD čekalo cosi, co ještě spalo a tvářilo se to, že je to Martin.
Ale nošení všech věcí na pohádku a taky na Vojcka nás oba dva probralo. Další zastávka – Peťka Pochopová. Ta jako vždy a vzorně připravena čekala před domem. Cesta ve složení já, Martin a Peťa utekla do Boleradic moc rychle. Dokonce nás Martin navedl na delší trasu, ale za tu krásnou krajinu po ránu to stálo za to.
V Boleradicích kolem 8h. následovalo vyložení a příprava věcí na pohádku. Proto jel s náma Honza Říha, ale ten díky Evči a jejímu autu (které nemá známku) a jejich bloudění stejně dojel po všem.
No a tak se začalo zkoušet a zkoušelo se a zkoušelo a pak přišel ten pravej čas ukázat ptáčky Jarabáčky. Muselo se i počkat na děti co chodí do kostela. Pohádka dopadla pohádkově a hrálo se moc dobře, pokud tedy mohu psát za Petru, Evu a Martina.
Já si čas krátil opakováním textu na Vojcka a užíval si slunečného dopoledne.

Po představení se odnesla pohádka a naházelo se na podium vše k další hře – Vojcek a šlo se na jídlo. ( polévka prasečí, jak říkala Peťa a pak vepřové maso na houbách s knedlíkem)

Po jídle nás čekalo to, co nějak nemusí nikdo – sezení s porotou (nebudu komentovat). Dopadlo to dobře a to je důležité.
Odpolední představení Vojcka jelo dle mého dobře a mám z toho dobrej pocit. Lidí sice o dost míň jak ráno na pohádku, ale potlesk dobrej. Sezení s porotou v tomto případě nebudu komentovat vůbec. 🙂

Ale ta večeře ………………. mooooc dobrá. Jsem rád když společně povídáme a jíme a tak vůbec.

No a co se dělo dál ??? Michal jel hned dle dohody do Brna, Aleš chudák nemocný vzal Irču a jel domů, stejně jako Eva a Víťa a Oskar a babička. No a já a Martin jel do Bitýšky a po cestě jsem vyhodil Honzu Ř. .

V Bítýšce jsem unaven já a Martin vynesl zase věci do zkušebny a vydal se na cestu domů do Brna.

A tak nevím proč jsem kdy řekl Jarce, že ji budu zastupovat po dobu mateřské. Tušit co to obnáší ………… tak 🙂

Komentáře

Posted in Nezařazené